Drop Down Menu

VÝSLEDKY SUMMER CUP OPEN 2009 - 27-28.6.2009

Amatérské tenisové sdružení Podluží o.s. uspořádalo již 31.ročník tradiční soutěže neregistrovaných hráčů tenisu regionu Podluží ve čtyřhrách. Turnaj (vlastně mistrovství Podluží) se o víkendu
27.-28.června
odehrál na dvorcích Slováckého tenisového klubu v Břeclavi.

Za účasti 44 startujících bylo k vidění mnoho dramatických a tenisově velmi kvalitních utkání ve třech kategoriích – OPEN, muži 50+ a ženy. Favoritů v hlavní kategorii bylo tentokrát mnoho, ale nakonec byla nešťastnější slovenská dvojice Dušan Riška – Milan Čermák (startovala poprvé po zimním zranění Rišky) po finálovém vítězství 7:5, 6:2 nad krajany Radovanem Palušem a Peterem Širokým. O bronzové medaile se podělili páry Jaroslav Jankovič – Zdeněk Průša a Zdeněk Kalina – Pavel Mrkvica. Soutěž útěchy v této kategorii ovládla dvojice Přemysl Cendelín – Jiří Matuška. V kategorii mužů nad 50 let obhájil prvenství z let 2006-2008 pár Jaroslav Jankovič – František Čermák, když porazil Jaroslava Vysloužila se Zdeňkem Průšou ve finále 6:4, 6:3. V kategorii žen se střetly ve finále Renata Strušková – Vladimíra Polednová s dvojicí  Zdeňka Kynclová – Radka Šoupalová a po tuhém boji zvítězily 7:5, 6:2.

Pavouky všech soutěží jsou k nahlédnutí   >>>  zde  <<< .