Drop Down Menu

STENG CUP 2015 - 29. 8. 2015

37.ročník Mistrovství ATS Podluží 2015 ve dvouhrách, se konal na dvorcích Slováckého tenisového klubu dne 29.srpna.

28  tenistů a tenistek se utkalo ve čtyřech kategoriích – OPEN, 50+ a 60+ a ženy. Systém soutěže zajišťoval všem účastníkům téměř shodný počet odehraných setů (4 – 5), takže se všichni účastníci ve velmi teplém až tropickém počasí pořádně zapotili.

V hlavní soutěži OPEN porazil ve finále Daniel Blažek Ivo Čermáka, v kategorii 50+ Petr Malinkovič zdolal Františka Čermáka a v kategorii nejstarších (60+) zvítězil Zdeněk Průša před Luďkem Hromkem.

Největší překvapení se odehrála mezi ženami, když celkové prvenství získala Lenka Skoupilová po finálovém vítězství nad Antonií Němečkovou.

Všechny výsledky ve skupinách i ve vyřazovací části turnaje najdete >>> zde <<< .