Drop Down Menu

STENG CUP 2014 - 16. 8. 2014

36.ročník Mistrovství ATS Podluží 2014 ve dvouhrách, se konal na dvorcích Slováckého tenisového klubu dne 16.srpna.

27  tenistů (tentokrát bez žen) se utkalo ve třech věkových kategoriích – OPEN, 50+ a 60+. Systém soutěže zajišťoval všem účastníkům téměř shodný počet odehraných setů (5 – 6), takže celý den byli všichni hráči v plné permanenci. Favorité měli občas problémy, ale svou roli nakonec zvládli a  získali tak pomyslnou zlatou medaili.

V hlavní soutěži OPEN porazil ve finále Daniel Blažek Ivo Čermáka 3:6, 6:1, 6:0, v kategorii 50+ František Čermák po velkém boji zdolal nakonec až ve zkrácené hře Pavla Mrkvicu 7:6 a v kategorii nejstarších (60+) zvítězil Zdeněk Průša 6:3 nad Luďkem Hromkem.

Všichni vítězové tak po méně či více letech zopakovali své výkony na tomto v minulosti tak populárním turnaji.